תחומי פעילות

פעילות עסקית:

אוניפארם הינה חברה הפעילה בשוק הישראלי משנת 1975. כבר מאותה שנה אוניפארם הייתה שחקן דומיננטי בשוק התרופות הישראלי. החברה מפתחת ומשווקת תרופות מרשם גנריות המיוצרות בישראל. אוניפארם חרטה על דגלה לפעול באופן דינמי ויצירתי תוך הקפדה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים כך שיאפשר יציאה לשוק בזמן הקצר ביותר ובכך לגרום להשפעה רבה יותר על שוק הבריאות הישראלי. התרופות שלנו נכנסות לפנקסי התרופות של המוסדות הרפואיים והגורמים המבטחים בזכות איכות גבוהה, מחירים אטרקטיביים ורמת שרות גבוהה ללקוחות. הלקוחות שלנו בוטחים בנו ובמוצרים שלנו.

אנו מצליחים לצאת עם המוצרים שלנו מוקדם ככל האפשר וזאת הודות ל:

  • תהליך קבלת החלטות נכון ומהיר והנעת פעולות יעילה
  • פעילות בתחום הקניין הרוחני המאפשרת לנו למפות את הפטנטים הקיימים בתחום ולהתמודד מולם ככל האפשר
  • מקצועיות הרבה של צוותי העובדים בחברה בתחום הפיתוח והייצור

לאוניפארם מחלקת שיווק פעילה. אנו עובדים  עם קהל הרופאים, הרוקחים ואנשי מקצוע אחרים בישראל ומספקים להם ידע ותמיכה בכל הנוגע למוצרי החברה, דואגים להשקה מוצלחת של מוצרינו החדשים בקרב הקהילה הרפואית ומקדמים את תחום הגנריקה.

עד עתה אוניפארם ייצרה את מוצריה אצל קבלני משנה ישראליים. בימים אלה אוניפארם נמצאת באמצע פרויקט בניה של מפעל תרופות גדול אשר ממוקם באזור התעשייה "מבוא כרמל", בשטח המועצה האזורית מגידו. המפעל החדש יאפשר לאוניפארם להגדיל משמעותית את תפוקת הייצור העומדת לרשות החברה ועל ידי כך לייצא את תוצרתה לשווקים אחרים מחוץ לישראל ולאפשר רפואה טובה יותר גם שם. הקמת המפעל מקדמת את התעשייה הישראלית ומאפשרת מקומות עבודה רבים באזור הצפון.

קטלוג תרופות

חברת אוניפארם מייצרת כ-120 תרופות. תחומי התרופות העיקריים של החברה הינם: מערכת העצבים המרכזית, קרדיולוגיה ,אנטיביוטיקה ואורולוגיה כולל תפקוד מיני. אנו פועלים רבות לקידום הבריאות בתחומים אלה ובכלל.

תוצרת הארץ – הלכה למעשה

אוניפארם מיום היווסדה חרטה על דיגלה עידוד התעשייה המקומית. הדבר בלט בהקפדה על מחקר ופיתוח ישראלי וכל תהליך הייצור בישראל, בימים אלה, אנו לקראת סיום בניית מפעל ייצור חדש בצפון. כמו כן, קיימת העדפה לעבוד עם ספקים המייצרים תוצרת ישראלית ועידוד החברות עימם, ובכך, אנו נקפיד על קידום ועידוד התעשייה הישראלית.

אנו מוצאים שלקוחותינו מעריכים בדיוק כמונו את חשיבות תוצרת הארץ, תרומתה לכלכלה ולחברה ולחוסנה של מדינת ישראל.

גנריקה – קונספט מנצח

עקב היותינו מחברות הגנריקה הראשונות בישראל, אנו פועלים רבות לחנך ולהסביר את מהות המושג גנריקה. הדבר מתבטא גם בהקפדה על פיתוח התרופות שלנו אבל גם בהעברת הידע באמצעות אין ספור הרצאות לצוותים מקצועיים על מהות הגנריקה, דרך פיתוחה והתרומה הרבה שהיא תורמת לשוק הבריאות הישראלי ולכלכלה בכלל.